OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.06.2022 r. - 26.06.2022 r.

1. Dzisiaj XII Niedziela Zwykła, dzisiejsza kolekta na potrzeby naszej parafii, za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W środę po Mszy świętej nabożeństwo w intencji wszystkich Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła, przez wstawiennictwo św. Józefa.
  3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu nie ma postu. Na godzinę 11.15 zapraszam nauczycieli, uczniów naszej szkoły na Mszę św. na zakończenie Roku Szkolnego.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby Stolicy Apostolskiej - Świętopietrze, za każdą ofiarę dziękuję.
  5. Rodziców wysyłając dzieci na wakacje zorganizowane zachęcam o zadbanie o wypełnienie obowiązku niedzielnej Mszy św.
  6. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego i Ciała i uświetnienie tej uroczystości.
  7. W najnowszym Gościu Niedzielnym przeczytamy wiele ciekawych artykułów, polecam o adoracji Najświętszego Sakramentu i dla rodziców o zagrożeniach z korzystania ze smartfonów i internetu, jest też specjalny Gość Niedzielny w cenie 12 zł o spektakularnych cudach eucharystycznych, świętych, którzy tygodniami i miesiącami żyli wyłącznie Komunią św., w Małym Gościu dodatek z książeczka na wakacje, czyli wędrując wzdłuż Wisły i miejsca warte zwiedzenia.
  8. Proszę, aby śmieci na cmentarzu wyrzucać do kontenera na parkingu, przed cmentarzem. Na terenie cmentarza jest zakaz wyrzucania śmieci. Cmentarz jest monitorowany. Przypominam o konieczności uzyskania pozwolenia na ustawienie pomnika na cmentarzu.
  9. Do sprzątania zapraszam parafian zamieszkałych przy ul. Słonecznej: Zawada, Chudziński, Szczotka i Bocznej: Szczepanek, Szostok, Kloc, Lubecki, Cierpioł.
  10. Na cały tydzień, niech Bóg Wam błogosławi przez wstawiennictwo MB i św. Józefa.