Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 12.05.2024 r. - 19.05.2024 r.

NOWY NUMER TELEFONU PARAFII: 32/7977123

1. Kolekta dzisiejsza na niedzieli na opłacenie rachunków za energię elektryczną, za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00 Różaniec fatimski, a po nim Msza św.
  3. Trwa miesiąc maj, nabożeństwa majowe, na które zapraszam w poniedziałek i środę, po porannej Mszy św. w pozostałe dni pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli na nową posadzkę kościoła, za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.
  5. Można składać ofiary za ławki, które przeznaczone są na nową posadzkę kościoła, za każdą ofiarę serdeczne bóg zapłać.
  6. W przyszłą niedzielę Pierwsza Komunia św., o godz. 15.00 nabożeństwo majowe, we wtorek i czwartek po wieczornej Mszy św. próby przed Pierwszą Komunią św., w sobotę o godz. 10.00 spowiedź dzieci komunijnych.
  7. W najnowszym Gościu Niedzielnym m.in. artykuł demaskujący przekłamania i mty w związku z objawieniami w Fatimie oraz III numer Gościa Historia, w którym pasjonująca podróż przez dzieje chrześcijaństwa w cenie 12 zł., jest także najnowszy Mały Gość, a w nim o św. JP II, który jako dziecko swoje życie zawierzył Maryi i hulajnogą przez Afrykę.
  8. Chciałbym serdecznie podziękować osobom, które zabierają zużyte znicze i kwiaty do swoich śmieci segregowanych, proszę o dalszą pomoc w utrzymaniu porządku na cmentarzu.
  9. Do sprzątania zapraszam rodziców dzieci komunijnych.
  10. Życzę Wam obfitości łask Chrystusa Zmartwychwstałego, miłości, pokoju, wszelkiej pomyślności oraz opieki MB i św. Józef. Naszego Patrona.