OGŁOSZENIA PARAFIALNE X NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06.2024 r. - 16.06.2024 r.

NOWY NUMER TELEFONU PARAFII: 32/7977123

1. Kolekta dzisiejsza na Wydział Teologiczny UŚ w Katowicach. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj odbywa się pielgrzymka dzieci komunijnych do katedry.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie Kręgu biblijnego.
  3. Można składać ofiary za ławki, które przeznaczone są na nową posadzkę kościoła, za każdą ofiarę serdeczne bóg zapłać.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii, na ogrzewanie podłogowe naszego kościoła, za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. W najnowszym Gościu Niedzielnym wiele ciekawych artykułów, m. in. o o kultach Serca Jezusa i Serca Maryi, jest też IV numer Gościa Historia, w którym pasjonująca podróż przez dzieje chrześcijaństwa i o tym, czy św. Piotr przebywał w Rzymie, w cenie 12 zł. oraz Gość Extra poświęconym Świętym Matkom i Matkom Świętych, jest także najnowszy Mały Gość, a w nim o św. JP II, który jako dziecko swoje życie zawierzył Maryi i hulajnogą przez Afrykę.
  6. Chciałbym serdecznie podziękować osobom, które zabierają zużyte znicze i kwiaty do swoich śmieci segregowanych, proszę o dalszą pomoc w utrzymaniu porządku na cmentarzu.
  7. Do sprzątania zapraszam parafian z ulicy Łącznej: Płachta, Faruga, Fijoł, Szmidt, Fischer, Woźnikowski.
  8. Życzę Wam obfitości łask Chrystusa Zmartwychwstałego, miłości, pokoju, wszelkiej pomyślności oraz opieki MB i św. Józef. Naszego Patrona.