Loading color scheme

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12.03.2023 r. - 19.03.2023 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12.03.2023 r. - 19.03.2023 r.

Konto parafii: 46 1050 1399 1000 0023 2984 1965

Rzymskokatolicka Parafia Św. Józefa Robotnika 43-211 Czarków, ul. Powstańców Śląskich 33

Ofiary z dopiskiem: na Kult Boży

 

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli na potrzeby naszej parafii, za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać. Na godzinę 16.00 zapraszam na nabożeństwo Gorzkich żali.
  2. W środę nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji wszystkich parafian i dobrodziejów naszego kościoła.
  3. W piątek z posługą duszpasterską odwiedzę starszych i chorych parafian, zgłoszenia dodatkowe w zakrystii, na ulicy Kolejowej będę wcześniej, a. na ul. Wolności na końcu w związku z remontem mostu.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej Archidiecezji.
  5. W najnowszym Gościu Niedzielnym przeczytamy wiele ciekawych artykułów, m in. blok artykułów z okazjo 10 rocznicy wyboru papieża Franciszka, co jest najważniejsze w jego pontyfikacie oraz wielkopostną katechezę o uczynkach miłosierdzia, cena Gościa Niedzielnego 10 zł jest też najnowszy Mały Gość dla młodzieży z miarką na Wielki Post i Misyjne Drogi
  6. Ponownie się zwracam z prośbą, aby na cmentarzu nie wyrzucać śmieci przy kontenerze, śmieci wyrzucamy do kontenera na parkingu, przed cmentarzem. Niektórzy z uporem maniaka wyrzucają dalej śmieci, gdzie popadnie, a potem rozpowiadają po wsi, że bałagan na cmentarzu, który sami zrobili, jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie, będę brał firmę do sprzątania cmentarza, co spowoduje podwyżkę cen za rezerwację miejsc na cmentarzu. Proszę też, aby w miarę możliwości zabierać śmieci do swoich śmieci segregowanych. Za zrozumienie mej prośby dziękuję.
  7. Do sprzątania zapraszam parafian zamieszkałych przy ul. Powstańców Śląskich: Ryś (dwie rodziny), Szlachta, Ogierman, Jankowski, Zawisza, Nycz, Rozmus, Imiołczyk, Syska, Baranowski.
  8. Na czas Wielkiego Postu niech Bóg Wam błogosławi i udzieli swojego pokoju i radości przez wstawiennictwo MB i św. Józefa.