Loading color scheme

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29.01.2023 r. - 05.02.2023 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29.01.2023 r. - 05.02.2023 r.

 

Konto parafii: 46 1050 1399 1000 0023 2984 1965

Rzymskokatolicka Parafia Św. Józefa Robotnika 43-211 Czarków, ul. Powstańców Śląskich 33

Ofiary z dopiskiem: na Kult Boży

 

  1. Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej parafii, na remont prezbiterium, za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.
  2. W środę, po porannej Mszy świętej nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji wszystkich parafian i dobrodziejów naszego kościoła.
  3. W czwartek przypada Święto Ofiarowanie Pańskiego Msza św. rano i wieczorem, na wieczorną Mszę św. zapraszam dzieci przygotowujące się do komunii św., zostaną poświęcone świece komunijne, na każdej Mszy św. poświęcone zostaną gromnice. Kolekta tego dnia na zakony kontemplacyjne.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, w piątek o godz. 16.45 spowiedź dzieci komunijnych, także w tym dniu przypada wspomnienie św. Błażeja, po Mszy św. zostanie udzielone błogosławieństwo św. Błażeja.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby Archidiecezji.
  6. W najnowszym Gościu Niedzielnym przeczytamy wiele ciekawych artykułów, cena Gościa Niedzielnego 10 zł oraz też najnowszy Mały Gość dla młodzieży i Misyjne Drogi
  7. W zakrystii można odebrać zamówione książki o parafii.
  8. Przypominam o konieczności uzyskania pozwolenia na ustawienie pomnika na cmentarzu i opłacenie grobu po 20 latach od pochówku. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zastosowali się do mojej prośby dotyczącej śmieci na cmentarzu, proszę, aby jeszcze zabierać śmieci, po Wszystkich Świętych do swoich śmieci segregowanych.
  9. Do sprzątania zapraszam parafian zamieszkałych przy ul. Leśnej: Liberka, Jurasz, Gajda, Kawka, Mendzla.
  10. Na cały tydzień, niech Bóg Wam błogosławi i udzieli swojego pokoju i radości przez wstawiennictwo MB i św. Józefa.