Loading color scheme

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.11.2022 r. - 27.11.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.11.2022 r. - 27.11.2022 r.

Konto parafii: 46 1050 1399 1000 0023 2984 1965

Rzymskokatolicka Parafia Św. Józefa Robotnika 43-211 Czarków, ul. Powstańców Śląskich 33

Ofiary z dopiskiem: na Kult Boży

 

 

 

Szkolny Klub Wolontariatu w Czarkowie we współpracy z Sołtysem organizuje kiermasz dla Gai Operchalskiej, który odbędzie`ie się w sobotę 26.11.2022 r. w godzinach od 8.00 do 12.00 na parkingu przy sklepie EURO w Czarkowie.

  1. Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej Archidiecezji, każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.
  2. W środę, po porannej Mszy św. nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji wszystkich parafian i dobrodziejów naszego kościoła.
  3. W Piątek z posługą duszpasterską odwiedzę chorych i starszych parafian, zgłoszenia dodatkowe w zakrystii.
  4. W piątek o godz. 18.00 dodatkowa Msza św. Do Opatrzności Bożej o potrzebne łaski przez wstawiennictwo MB, św. Józefa, św. Cecylii i św. Tarsycjusza w intencji ministrantów, Pana Organisty, Czarkowianek i wszystkich wielbiących Boga śpiewem
  5. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii.
  6. W najnowszym Gościu Niedzielnym przeczytamy wiele ciekawych artykułów, m. in. o podjętej przez dziesięciu współczesnych malarzach próbie namalowania obrazu Jezusa Miłosiernego według wizji św. Faustyny oraz Mały Gość z zdrapką adwentową i kalendarz ścienny.
  7. Przypominam o konieczności uzyskania pozwolenia na ustawienie pomnika na cmentarzu. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zastosowali się do mojej prośby dotyczącej śmieci na cmentarzu, proszę, aby jeszcze zabierać śmieci, po Wszystkich Świętych do swoich śmieci segregowanych.
  8. Do sprzątania zapraszam parafian zamieszkałych przy ul. Kolejowej: Olszyk, Pala, Orlik, Bogocz, Czaj (dwie rodziny), Utrata, Papaj, Górny.
  9. Na cały tydzień, niech Bóg Wam błogosławi przez wstawiennictwo MB i św. Józefa.