OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.09.2022 r. - 02.10.2022 r.

1. Dzisiejsza kolekta na opłacenie rachunków za energię elektryczną, za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj Migranta i Uchodźcy, polecam tę intencję Waszej modlitwie.
  2. W poniedziałek swoje imieniny obchodzi Arcybiskup Senior Damian, polecam go Waszym modlitwom.
  3. W środę, po Mszy świętej porannej nabożeństwo w intencji wszystkich Parafian i Dobrodziejów naszego kościoła przez wstawiennictwo św. Józefa.
  4. Od soboty zapraszam na nabożeństwa różańcowe.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach, za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. Można składać ofiary za ławki, ofiary przeznaczone są na remont prezbiterium.
  7. W najnowszym Gościu Niedzielnym przeczytamy wiele ciekawych artykułów, m. in. jak przygotować młodzież do bierzmowania, w najnowszym Małym Gościu kalendarz różańcowy.
  8. Proszę, aby śmieci na cmentarzu wyrzucać do kontenera na parkingu, przed cmentarzem. Na terenie cmentarza jest zakaz wyrzucania śmieci. Cmentarz jest monitorowany. Przypominam o konieczności uzyskania pozwolenia na ustawienie pomnika na cmentarzu.
  9. W gablotce umieszczone są informacje dotyczące opieki nad chorymi.
  10. Do sprzątania zapraszam parafian zamieszkałych przy ul. Drobiowej: Zeman, Kilos, Stefański, Brzezicki, Pająk, Gudkiewicz, Waleczek, Dudek, Joniak.
  11. Na cały tydzień, niech Bóg Wam błogosławi przez wstawiennictwo MB i św. Józefa.