Loading color scheme

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ZWYKŁA 16.01.2022 r. - 23.01.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ZWYKŁA 16.01.2022 r. - 23.01.2022 r.

Konto parafii: 46 1050 1399 1000 0023 2984 1965

Rzymskokatolicka Parafia Św. Józefa Robotnika 43-211 Czarków, ul. Powstańców Śląskich 33

Ofiary z dopiskiem: na Kult Boży

 

AKTUALNIE W KOŚCIELE JEDNORAZOWO MOŻE PRZEBYWAĆ 78 OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH

ORAZ OSOBY ZASZCZEPIONE

 

 1. Kolekta dzisiejsza na potrzeby archidiecezji. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.
 2. Od wtorku modlimy się o jedność chrześcijan, polecam tę intencję Waszym modlitwom.
 3. W środę po porannej Mszy św. nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji Parafian i dobrodziejów naszego kościoła.
 4. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie uczniów klas 8 i 1 szkoły średniej w sprawie bierzmowanie, obecność warunkuje dopuszczenie do bierzmowania.
 5. W piątek po porannej Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia, także w piątek z posługą duszpasterską odwiedzę chorych i starszych parafian, zgłoszenia dodatkowe w zakrystii.
 6. Kolęda w tym roku na tych samych zasadach co w ubiegłym roku, szczegółowy plan w gablotce. Osoby, które indywidualnie chcą się spotkać z kapłanem lub poświęcić dom powinny się zapisać w zakrystii. W czasie Mszy św. do skarbony można złożyć ofiarę kolędową na remont wnętrza kościoła.
 7. Przypominam o konieczności noszenia maseczek wewnątrz kościoła, które powinny zasłaniać usta i nos. Od 1.12. w kościele może przebywać 78 osób niezaszczepionych oraz bez limitu osoby zaszczepione i ozdrowieńcy.
 8. W najnowszym Gości Niedzielnym przeczytamy w nim wiele ciekawych artykułów z kolejną płytą „Biblia Audio” z Księgą Rodzaju i Wyjścia. Z powodu wzrostu cen druku i papieru cena GN wynosi 8 zł, a w Małym Gościu płyta z kolędami Arki Noego oraz Gość poświęcony św. Józefowi i bł. Ks. Janie Macha w cenie 10 zł., kolorowanki dla dzieci o Bożym Narodzeniu.
 9. Przed cmentarzem, na parkingu ustawiony jest kontener, który regularnie, co miesiąc będzie opróżniany, proszę w wyznaczonym miejscu składać tylko kwiaty, ale bez doniczek.
 10. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam parafian zamieszkałych przy ul. Doświadczalnej.: Pękała, Psik, Głąbek, Psik, Czembor, Jasiński, Ryguła.
 11. Życzę obfitości łask Bożych i Pokoju od Jezusa, a Św. Józef, nasz Patron niech oręduje za Wami u Boga.