Loading color scheme

OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ CHRZTU PAŃSKIEGO 09.01.2022 r. - 16.01.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ CHRZTU PAŃSKIEGO 09.01.2022 r. - 16.01.2022 r.

Konto parafii: 46 1050 1399 1000 0023 2984 1965

Rzymskokatolicka Parafia Św. Józefa Robotnika 43-211 Czarków, ul. Powstańców Śląskich 33

 

Ofiary z dopiskiem: na Kult Boży

 

AKTUALNIE W KOŚCIELE JEDNORAZOWO MOŻE PRZEBYWAĆ 78 OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH

ORAZ OSOBY ZASZCZEPIONE

 

  1. Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej parafii. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  2. W środę po porannej Mszy św. nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji Parafian i dobrodziejów naszego kościoła.
  3. Kolęda w tym roku na tych samych zasadach co w ubiegłym roku, szczegółowy plan w gablotce. Osoby, które indywidualnie chcą się spotkać z kapłanem lub poświęcić dom powinny się zapisać w zakrystii. W czasie Mszy św. do skarbony można złożyć ofiarę kolędową na remont wnętrza kościoła.
  4. Przypominam o konieczności noszenia maseczek wewnątrz kościoła, które powinny zasłaniać usta i nos. Od 1.12. w kościele może przebywać 78 osób niezaszczepionych oraz bez limitu osoby zaszczepione i ozdrowieńcy.
  5. W najnowszy Gość Niedzielny przeczytamy w nim wiele ciekawych artykułów, m. in czy Jezus jako dziecko wiedział, że jest Bogiem, i dlaczego po latach przyjął chrzest od Jana Chrzciciela. Z powodu wzrostu cen druku i papieru cena GN wynosi 8 zł, a w Małym Gościu płyta z kolędami Arki Noego oraz Gość poświęcony św. Józefowi i bł. Ks. Janie Macha w cenie 10 zł., kolorowanki dla dzieci o Bożym Narodzeniu oraz kalendarz ścienny.
  6. Przed cmentarzem, na parkingu ustawiony jest kontener, który regularnie, co miesiąc będzie opróżniany, proszę w wyznaczonym miejscu składać kwiaty, ale bez doniczek.
  7. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam parafian zamieszkałych przy ul. Doświadczalnej.: Muszyński, Gil, Plewnia, Szromek, Gozdek, Basiura, Pękała, Górka, Kędzior (3 rodziny).
  8. Na czas Bożego Narodzenia życzę obfitości łask Bożych i Pokoju od Dzieciątka Jezus, a Św. Józef, nasz Patron niech oręduje za Wami u Boga.