OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.10.2021 r. - 17.10.2021 r.

1. Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej parafii, WSŚD, za każdą ofiarę serdecznie dziękuję. Po Mszy św. zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia, za przeprowadzenie której, dziękuję Paniom z Zespołu Charytatywnego.
  2. W środę, po porannej Mszy św. nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji wszystkich parafian i dobrodziejów naszego kościoła.
  3. W piątek z posługą duszpasterską odwiedzę starszych i chorych parafian, zgłoszenia dodatkowe w zakrystii.
  4. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii,
  5. Zapraszam na nabożeństwa Różańcowe, w poniedziałek i środę po Mszy św., w pozostałe dni poł godziny przed Mszą św.
  6. W czasie pracy kancelarii są przyjmowane intencje jubileuszowe i za żywych parafian. Intencje za zmarłych przyjmowane będą w późniejszym terminie.
  7. Przypominam o konieczności noszenia maseczek wewnątrz kościoła, które powinny zasłaniać usta i nos, zwłaszcza teraz gdy gwałtownie przybywa zakażeń, proszę o zachowanie dystansu w kościele.
  8. W najnowszym Gościu Niedzielnym, przeczytamy wiele ciekawych artykułów m. in. o odradzającym się w Kościele dziewic konsekrowanych oraz o rozpoczynającym się w Rzymie Synodzie Biskupów, jest Mały Gość, w nim o nabożeństwach pierwszych sobót i o niewidomych dzieciach z Lasek oraz specjalny Gość poświęcony kard Stefanowi Wyszyńskiemu oraz matce Czackiej i Gość św. Józefie w cenie 10 zł., można też nabyć modlitewnik „Tydzień z św. Józefem” w cenie 5 zł, serdecznie go polecam.
  9. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam parafian zamieszkałych przy ul. Leśnej: Liberka, Jurasz, Gajda, Kawka, Mendzla.
  10. Na cały tydzień życzę obfitości łask Bożych, a Św. Józef, nasz Patron niech oręduje za Wami u Boga.