OGŁOSZENIA PARAFIALNE X NIEDZIELA ZWYKŁA 06.06.2021 r. - 13.06.2021 r.

AKTUALNIE W KOŚCIELE JEDNORAZOWO MOŻE PRZEBYWAĆ 30 OSÓB

OSOBY W PEŁNI ZASZCZEPIENI NIE WLICZAJĄ SIĘ W LIMIT

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Wydziału Teologicznego UŚ w Katowicach, za każdą złożoną ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W środę nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji wszystkich parafian i dobrodziejów naszego kościoła.
  3. W piątek przypada Uroczystość NSPJ.
  4. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii, za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać
  5. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary złożone na nasz kościół przez internet.
  6. Przypominam o konieczności noszenia maseczek wewnątrz kościoła, które powinny zasłaniać usta i nos, proszę też o zachowanie reżimu sanitarnego, co do ilości osób, w naszym kościele może być 30 osób, oraz osoby zaszczepione dwoma dawkami szczepionki proszę o rozsiadanie się w ławkach, wejście do kościoła przez zakrystię.
  7. W najnowszym Gościu Niedzielnym, przeczytamy wiele ciekawych artykułów, m. in: dlaczego młodzi odchodzą od Kościoła, a także medytacje do fragmentów Ewangelii, jest Mały Gość, co Pan Jezus obiecał tym, którzy czczą Jego Najświętsze Serce z wizerunkiem NSPJ, jest Gość poświęcony św. Józefowi, można też nabyć modlitewnik „Tydzień z św. Józefem” w cenie 5 zł, serdecznie go polecam.
  8. W tym tygodniu do sprzątania zapraszam parafian zamieszkałych przy ul. Drobiowej: Zeman, Kilos, Stefański, Brzezicki, Pająk, Gudkiewicz, Waleczek, Dudek, Joniak.
  9. Niech każdemu z Was, Jezus Zmartwychwstały udziela swoich łask, szczególnie radości i pokoju, zaś Św. Józefa, nasz Patron niech u oręduje za Wami u Boga.