OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02.2021 r. - 21.02.2021 r.

AKTUALNIE W KOŚCIELE JEDNORAZOWO MOŻE PRZEBYWAĆ 30 OSÓB

PROSZĘ O ZACHOWANIE REŻIMU SANITARNEGO

1. Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej parafii na ogrzewanie i wywóz śmieci z cmentarza. Rachunek za ogrzewanie to 4500 zł. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne, wystawienie Przenajświętszego sakramentu dzisiaj między Mszami, w poniedziałek po Mszy do godz. 17.00 we wtorek od godz. 9.00 do wieczornej Mszy św.
  3. W środę Popielec, Msze św. o godz. 8.00, 16.00 i 17.30, w środę obowiązuje post jakościowy i ilościowy. To także dzień modlitw w intencji osób wykorzystywanych seksualnie i ich rodzin.
  4. W piątek o godz. 17.00 Droga krzyżowa, można składać zalecki za zmarłych, także w piątek z posługą duszpasterską odwiedzę starszych i chorych parafian zgłoszenia dodatkowe w zakrystii.
  5. Informuję, że nasz kościół w Roku Św. Józefa został wyznaczony kościołem jubileuszowym, informacje jak zyskać odpust zupełny na stronie internetowej i w gablotce.
  6. W przyszłą Niedzielę kolekta jest jałmużną postną.
  7. Proszę o codzienną modlitwę w rodzinach: Koronkę do Miłosierdzia Bożego, zaś o 20.30 zapraszam do wspólnego odmawiania, w rodzinach Różańca św. o ustanie epidemii., w łączności z całą wspólnotą parafialną.
  8. Przypominam o konieczności noszenia maseczek wewnątrz kościoła, które powinny zasłaniać usta i nos, proszę o zachowanie reżimu sanitarnego, co do ilości osób.
  9. Jest najnowszy Gość Niedzielny, przeczytamy w nim wiele ciekawych artykułów, m. in. Jak dobrze zacząć Wielki Post, o tym, że zabytkowy krzyż na Giewoncie nie będzie już słupem ogłoszeniowym, jest Mały Gość, a w nim jak wygląda dzisiaj życie pustelników z dodatkiem: [podstawka do smartfona. Można też nabyć kalendarze w cenie 10 zł.
  10. Dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą liturgię.
  11. Niech każdemu z Was, Jezus udziela swoich łask, a szczególnie radości i pokoju przez wstawiennictwo MB i Św. Józefa.